Żywotność: 1 tysiąc godzin

Skuteczność świetlna: 1360 lumenów

Zużycie energii: 74,4 kWh
(w ciągu 744 godzin pracy - 31 dni - 24h/dobę)

Koszt prądu: 74 kWh x 0,50 PLN =

Żywotność: 50 tysięcy godzin

Skuteczność świetlna: 1360 lumenów

Zużycie energii: 9,3 kWh
(w ciągu 744 godzin pracy - 31 dni - 24h/dobę)

Koszt prądu: 9 kWh x 0,50 PLN =

PLN
PLN
Klasyczna żarówka 100 WAT Nowoczesna żarówka LED 12,5 WAT
Rozwiązanie jasne
A efekty olśniewające

Technologie Oświetlenia LED News EKTA zaprezentuje wyświetlacze nowej generacji na ISE.

EKTA zaprezentuje wyświetlacze nowej generacji na ISE.

24.01.2013

Najnowocześniejsza technologia wyświetlania wideo zostanie zaprezentowana na tegorocznym Integrated Systems Europe (ISE). Odsłonięte będą dwa następnej generacji Wyświetlacze LED;  jednego z wiodących europejskich producentów, EKTA.

Najnowocześniejsza technologia wyświetlania wideo zostanie zaprezentowana na tegorocznym Integrated Systems Europe (ISE). Odsłonięte będą dwa następnej generacji Wyświetlacze LED;  jednego z wiodących europejskich producentów, EKTA. Wystawiając na ISE, który odbywa się w Amsterdamie w dniach 29-31 stycznia, EKTA pokaże swoją najnowszą serię wewnętrznych LED iLVM 4C-Qs-Wall i zewnętrznych LED LVM 6C-Q. Obie serie są zaprojektowane i produkowane w Fabryce EKTA na Ukrainie.  EKTA wciąż będzie wprowadzać nowe ulepszenia co do jakości obrazu, kontrastu i rozdzielczości. Dzięki usprawnieniom , można stworzyć ścianę ekranów LED o każdym kształcie i wielkości zachowując przy tym bardzo ostry obraz. Mając na celu różnych klientów, od integratorów systemów,  agencji reklamowych, wypożyczalni do nowoczesnych muzeów, centrów handlowych i uniwersytetów. Następna generacja ekranów LED także będzie miała technologię 3D, żeby zwiększyć komfort oglądania.

Komentując szósty powrót EKTA na ISE, główny manager sprzedaży EKTA, Oleg Bogomolov powiedział:

"EKTA jest w czołówce firm zajmujących się technologią wyświetlaczy LED, nieustannie poprawia wrażenia wizualne. Nasze nowe ekrany zostały zaprojektowane zgodnie z tym, co nasi klienci wymagają; zastosowaliśmy najnowszą technologię. Ekrany oferują nieograniczone efekty wizualne, są ekologiczne i ekonomiczne, więc spodziewamy się, że ich ulepszona specyfikacja będzie generować znaczny popyt. "

Słownik tematyczny

Współczynnik mocy

cosφ jest miarą wykorzystania energii. Moc czynną, bierną i pozorną można przedstawić graficznie w postaci trójkąta prostokątnego, zwanego trójkątem mocy. Z trójkąta tego wynika, że współczynnik mocy jest stosunkiem mocy czynnej do pozornej...

Chmura tagów

F.A.Q. Najczęstsze pytania

Czym jest dioda świecąca L.E.D. ?

Skrót L.E.D. - w rozwinięciu oznacza Lighting Emitting Diode / dioda emitująca światło.

Dioda świecąca L.E.D. jest elementem półprzewodnikowym, który pod wpływem przepływającego...

Zapraszamy do nowego serwisu:

Jonizator termoemisyjny