Żywotność: 1 tysiąc godzin

Skuteczność świetlna: 1360 lumenów

Zużycie energii: 74,4 kWh
(w ciągu 744 godzin pracy - 31 dni - 24h/dobę)

Koszt prądu: 74 kWh x 0,50 PLN =

Żywotność: 50 tysięcy godzin

Skuteczność świetlna: 1360 lumenów

Zużycie energii: 9,3 kWh
(w ciągu 744 godzin pracy - 31 dni - 24h/dobę)

Koszt prądu: 9 kWh x 0,50 PLN =

PLN
PLN
Klasyczna żarówka 100 WAT Nowoczesna żarówka LED 12,5 WAT
Rozwiązanie jasne
A efekty olśniewające

Technologie Oświetlenia LED News Optogan wkracza na włoski rynek oświetlenia z LEDisOne

Optogan wkracza na włoski rynek oświetlenia z LEDisOne

21.05.2012

Wraz z podpisaniem umowy z certyfikowanym dystrybutorem LEDisOne, specjalizującym się w oświetleniu LED, Optogan wkracza na rynek oświetlenia we Włoszech.

Dla Optogan ekspansja działalności na Włochy była priorytetowym celem, ponieważ kraj ten uważany jest za macierzysty rynek oświetlenia architektonicznego. „Włochy zawsze były w czołówce jeśli chodzi o oświetlenie SSL i przyjęcie nowych technologii oraz trendów w oświetleniu wewnętrznym,“ powiedział Ove Sörensen, kierownik ds. rozwoju biznesu w Optogan GmbH. “Potencjał lamp i opraw oświetleniowych opartych na LED jest w tym kraju na tak wysokim poziomie, że nie możemy pozwolić sobie na to, aby pominąć ten strategiczny rynek.”

Poza oświetleniem architektonicznym i lampami typu retrofit, LEDisOne skupi się również na oświetleniu boisk sportowych oraz reflektorach. Lokalne kluby oraz stowarzyszenia sportowe już wyraziły zainteresowanie współpracą.

“Do tej pory naszymi klientami byli głównie projektanci, architekci, przemysłowcy oraz władze publiczne, ale naszym długoterminowym celem jest współpraca z rządem i wdrażanie energooszczędnych projektów dla miast”, powiedział Gabriele Demaria, Dyrektor Zarządzający w LEDisOne. “W ciągu kolejnego roku planujemy utworzenie struktury firmy oraz dodatkowych miejsc pracy. Jesteśmy przekonani, że w Optogan znaleźliśmy właściwego partnera do realizacji naszych ambitnych planów.”

Uroczystość

Na uroczystości z okazji Wielkiego Otwarcia, która odbyła się w Varese, niedaleko Mediolanu, LEDisOne gościł ponad 100 oficjalnych gości, polityków, architektów, przedstawicieli przemysłu i środowiska uniwersyteckiego.

Uroczystość

źródło: lednews.pl

Słownik tematyczny

Skuteczność świetlna

określa stosunek strumienia świetlnego emitowanego przez określone źródło światła do pobieranej przez nie energii w jednostce czasu.

Chmura tagów

F.A.Q. Najczęstsze pytania

Czym jest dioda świecąca L.E.D. ?

Skrót L.E.D. - w rozwinięciu oznacza Lighting Emitting Diode / dioda emitująca światło.

Dioda świecąca L.E.D. jest elementem półprzewodnikowym, który pod wpływem przepływającego...

Zapraszamy do nowego serwisu:

Jonizator termoemisyjny