Żywotność: 1 tysiąc godzin

Skuteczność świetlna: 1360 lumenów

Zużycie energii: 74,4 kWh
(w ciągu 744 godzin pracy - 31 dni - 24h/dobę)

Koszt prądu: 74 kWh x 0,50 PLN =

Żywotność: 50 tysięcy godzin

Skuteczność świetlna: 1360 lumenów

Zużycie energii: 9,3 kWh
(w ciągu 744 godzin pracy - 31 dni - 24h/dobę)

Koszt prądu: 9 kWh x 0,50 PLN =

PLN
PLN
Klasyczna żarówka 100 WAT Nowoczesna żarówka LED 12,5 WAT
Rozwiązanie jasne
A efekty olśniewające

News

Więcej
Zostań naszym przedstawicielem

Artykuły

Więcej
Czy wiesz że..
Czy wiesz, że klasyczne żarówki zamieniają ponad 90% energii w ciepło a tylko kilka procent energii w światło, zaś diody LED zamieniają ponad 90% pobranej energii w światło, a tylko kilka procent w ciepło.

Informacje o firmie

Firma COMLED powstała w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku na ekologiczne, bardziej wydajne i mniej energochłonne oświetlenie . Podstawą naszej działalności jest dostarczanie oświetlenia, opartego o nowoczesne technologie LED. Dzięki wieloletnim kontaktom  z najlepszymi dostawcami części elektronicznych, współpracy z naszymi polskimi partnerami  i unikaniu stereotypów, firma jest w stanie zaoferować niezwykle korzystną ofertę z zakresu oświetlenia. W roku 2010 firma wprowadziła do sprzedaży w Polsce rewolucyjną na rynku pierwszą polską oprawę oświetleniową  wykorzystującą wysoko wydajne diody HighPowerLed.

Strategia Firmy

Dotrzymujemy obietnic.

Całą naszą filozofię i strategię można by zamknąć w powyższym zdaniu. W dzisiejszym świecie gdzie brak rzetelności stał się czymś powszechnym, myślimy i działamy rzetelnie. Pragniemy sprzedawać zadowolenie. Nasze usługi i produkty muszą być na najwyższym poziomie. Jeśli nie potrafimy czegoś zrobić - powiemy o tym. Jeśli coś potrafimy - zrobimy to jak najlepiej.

Nasz rodzimy rynek oświetlenia w niektórym zakresie jest często kilka lat do tyłu względem rozwiązań stosowanych na rynku światowym. Firma nasza w swojej wąskiej, a jednocześnie wyspecjalizowanej części daje inwestorom, najnowsze rozwiązania jakie są stosowane z powodzeniem na rynkach krajów bardziej rozwiniętych w tym zakresie.

Decydując się na współpracę z Comled dajemy Państwu w pełni swoją wiedzę i umiejętności najlepszych w tej branży fachowców.

Rozwiązania

W swojej ofercie posiadamy wyłącznie produkty sprawdzone, funkcjonujące już na innych obiektach.
Wieloletnie doświadczenie naszych partnerów handlowych, wynalazców, konstruktorów na wymagającym rynku nowoczesnego oświetlenia, daje klientom gwarancję niezawodnych rozwiązań.

Dzisiejsze budynki, obiekty przemysłowe hale, boiska, itp. wymagają niezawodnego oświetlenia o większej trwałości, wydajności oraz jasności i barwie dostosowanych do potrzeb użytkowników.
Dzisiejsi klienci, wymagają oprócz powyższych zalet dobrego rachunku ekonomicznego na zastosowane oświetlenie. Oszczędność na ilości zużytych KWh - to argument, który przemawia zazwyczaj do wszystkich.

Stosowane produkty w połączeniu z najnowszymi technologiami LED dają inwestorom gwarancje 10 lat, na bezproblemowe użytkowanie naszego oświetlenia.

Bliżej Ciebie... dla Ciebie

Reasumując, obecnie najbardziej ekonomiczną, energooszczędną i ekologiczną technologią oświetlenia jest oświetlenie oparte na diodach High Power LED (diody LED mocy). Warto zaznaczyć, że podobna technologia czyli LED już zagościła w naszych domach sklepach i innych miejscach gdzie przebywają ludzie. Jednak lampy, jakie oferuje ComLED to krok dalej, to pięknie i jasno oświetlone ulice, parki, centra handlowe, jak również hale sportowe, hale produkcyjne, magazyny, czy wreszcie ulice i mosty.

Już dziś pomyśl o swojej przyszłości - Już teraz zainwestuj w ekologię.
Zespół COMLED

Co możemy dla ciebie zrobić?

Firma ComLED powstała w odpowiedzi na coraz większą cenę energii elektrycznej oraz jej przesyłu. Staramy się reagować na działanie wielkich koncernów, które produkują coraz więcej prądu i sprzedają go za coraz większe pieniądze dla nas - zabieganych konsumentów.

Filarem funkcjonowania COMLED są trzy ważne fakty:

  •  Zapotrzebowanie na nowoczesne, ekologiczne źródła światła, wspierane przez Unię Europejską
  •  Wzrastające koszty eksploatacji tradycyjnych źródeł światła
  •  Pojawienie się rewolucyjnej technologii HIGH POWER LED

Słownik tematyczny

Współczynnik mocy

cosφ jest miarą wykorzystania energii. Moc czynną, bierną i pozorną można przedstawić graficznie w postaci trójkąta prostokątnego, zwanego trójkątem mocy. Z trójkąta tego wynika, że współczynnik mocy jest stosunkiem mocy czynnej do pozornej...

Chmura tagów

F.A.Q. Najczęstsze pytania

Czym jest dioda świecąca L.E.D. ?

Skrót L.E.D. - w rozwinięciu oznacza Lighting Emitting Diode / dioda emitująca światło.

Dioda świecąca L.E.D. jest elementem półprzewodnikowym, który pod wpływem przepływającego...

Zapraszamy do nowego serwisu:

Jonizator termoemisyjny